Bildegalleri
Moorer – Eksklusiv italiensk dunjakke
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 216 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Passform: Normal i størrelsen
Størrelse: M
Type: Jakke
Materiale: Dun
Farge: Grå
Selger en utrolig fin Moorer-jakke i str. 50 EU.
Dette er en jakke hvor man virkelig merker forskjellen på vanlig yttertøy og italiensk håndverk på høyt nivå. Den er ekstremt myk og komfortabel, sitter veldig pent og har en skikkelig skreddersydd passform.
Jakken er laget med førsteklasses materialer, blant annet sibirsk gåsedun, som gjør den både utrolig lett, varm og behagelig å ha på. Hele følelsen når man tar den på er rett og slett fantastisk – veldig gjennomført fra materialer og sømmer til passform og detaljer.
Moorer er et italiensk merke som er kjent for nettopp dette – eksklusivt yttertøy med fokus på kvalitet, passform og materialer. Dette er ikke en typisk «vanlig» dunjakke, men en jakke som både ser elegant ut og samtidig er utrolig behagelig å bruke.
Nypris på tilsvarende Moorer-jakker ligger rundt 25.000 kr. Selges her for kun 4.000kr, så dette er en veldig god mulighet til å få en jakke i denne klassen til en brøkdel av nypris.
Str. 50 EU.
Ta gjerne kontakt dersom du lurer på noe eller ønsker flere bilder 😊
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 18.9.2026 kl. 22:22 ・ FINN-kode: 475718837
