Bildegalleri

Fotograf: Eivind Lauritzen
Meieribyen
Tidløs og pen leilighet midt i Skiptvet sentrum. Med 3 solrike balkonger og kort vei til alle stedets rikholdige tilbud.
Prisantydning3 000 000 kr
Nøkkelinfo
- Boligtype
- Leilighet
- Eieform
- Selveier
- Soverom
- 2
- Internt bruksareal
- 91 m² (BRA-i)
- Bruksareal
- 96 m²
- Eksternt bruksareal
- 5 m² (BRA-e)
- Balkong/Terrasse
- 16 m² (TBA)
- Etasje
- 2
- Byggeår
- 2010
- Energimerking
- Rom
- 3
- Tomteareal
- 2 888 m² (eiet)
Fasiliteter
Balkong/Terrasse
Garasje/P-plass
Offentlig vann/kloakk
Parkett
Rolig
Sentralt
Balansert ventilasjon
Om boligen
Koffeldveien 1B ligger i landbrukskommunen Skiptvet, midt i Østfold, omgitt av åpne åkerlandskap og med Meieribyens koselige sentrum et steinkast unna. Dette er et aktivt og trygt sted å bo, med overraskende mange tilbud. Leiligheten ligger i 2. etasje av en firemannsbolig med fine fellesområder og carport med bod. I tillegg til svalgangsbalkongen har denne komfortable, gjennomgående boligen to balkonger, én mot øst og én mot vest, med sol fra morgen til kveld. Utsikten strekker seg mot torget, sameiets hage og fjerne åser. Luften er frisk og landlig. Innendørs møter du en komfortabel, tidløs bolig med hvite flater, eikeparkett og åpne siktlinjer. Kjøkkenet har spiseplass og balkongdører, og den store stuen har godt lysinnslipp. Med to soverom passer den godt for både par og små familier.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen
Se komplett salgsoppgaveNyttige lenker
Nærområdet
Nordvik Fredrikstad og Hvaler
Vi vet hva det er verdt
Annonseinformasjon
| FINN-kode | 475479020 |
|---|---|
| Sist endret | 09. sep. 2026 12:25 |
| Referanse | 30-0136/26 |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.














































