Bildegalleri
Indisk halsbåndetparakitt
Til salgs
4 000 kr
Beskrivelse av varen
Kun seriøse henvendelser!
Hun selges bare om riktig hjem dukker opp.
Hun selges bare til en mann da hun foretrekker menn. Jeg kan vurdere et par (mann og dame) så lenge de er voksne begge to og mannen har hoved ansvar da hun kan være territoriell, dominerende og biter en del mot kvinner når menn er i nærheten.
Dette er hovedgrunnen til at hun legges ut. Da jeg er enslig kvinne. Hun tolererer meg da hun ikke har et annet alternativ i hverdagen, men har jeg besøk av en mannsperson, så skal hun ha meg bort.
Til vanlig kan jeg holde henne på armen, gi mat, leke osv. med henne når det bare er oss. Men hun tester hele tiden og jeg får ikke stryke henne..
Men menn får stryke og kose med henne og hun smisker seg inn på dem og blir mer aggressiv mot meg og kvinner når menn er i nærheten. Så er veldig tydelig at hun har funnet sin preferanse.
Derfor tenker jeg det beste kanskje er en enslig mann eller et homofilt mannlig par.
Erfaring og kunnskap fra tidligere er et kjempe pluss.
Om du er interessert så kan du skrive litt om deg/dere selv, hvilken hjem og hverdag du kan tilby henne.
Også selvfølgelig spørre om det du måtte lure på.
Jeg blir ikke å stresse med salg.
Indian ringneck
Indisk halsbåndparakitt
Parakitt
Parrot
Papegøye
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 1.9.2026 kl. 17:19 ・ FINN-kode: 475301850
