Bildegalleri
2x SUP-brett til leie – Trondheim / Heimdal
Til salgs
200 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
SUP-brett til leie – Trondheim / Heimdal
2 SUP-brett tilgjengelig – prisene nedenfor gjelder PER BRETT.
Stabile og solide SUP-brett til leie for fine dager på vannet i Trondheim og omegn.
Brettene er 320 × 78 × 12 cm, veier ca. 11 kg og har anbefalt trykk på 22 PSI (maks. 27 PSI). De er laget av totråds dropstitch PVC, som gir et stivt og stabilt brett på vannet. Maks anbefalt brukervekt er 110 kg.
Brettet har en komfortabel, sklisikker EVA-overflate, praktiske bærehåndtak og D-ringer i rustfritt stål for feste av stropp.
PRIS – PER SUP-BRETT:
* 200 kr per døgn
* 500 kr fredag–søndag
* 950 kr per uke
Leier du begge brettene, betales pris for 2 brett.
Dette følger med hvert SUP-brett:
* SUP-brett
* Aluminiumspadle/åre
* Pumpe
* Stropp
* Bag/ryggsekk på hjul
* Reparasjonssett
Flytevester:
Flytevest kan leies i tillegg for 50 kr per vest. Jeg har også noen vester i barnestørrelser dersom det er behov for det.
Depositum:
1 000 kr depositum per brett betales ved henting og refunderes når utstyret leveres tilbake i samme stand.
Rengjøring ved retur:
Brettet skal skylles med kaldt vann og tørkes før det leveres tilbake. Dersom dette ikke er gjort, trekkes 100 kr fra depositumet per brett til rengjøring.
Henting og levering:
Hentes på Heimdal.
Levering i Trondheim-området kan avtales mot et tillegg.
Ta kontakt på FINN med ønsket dato/periode og antall brett, så avtaler vi tilgjengelighet og henting.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 27.8.2026 kl. 09:20 ・ FINN-kode: 474730449


