Bildegalleri

Koselig 1(2)-roms for langtidsleie på Grorud

Månedsleie
15 000 kr
Depositum
45 000 kr
Inkluderer
Internett, varmtvann og fyring
Nyhet

Lei denne boligen raskt og smidig, uten depositum!

Med Trygg leie får du:

  • SjekkmerkeGyldig kredittsjekk? Da betaler du ikke depositum
  • SjekkmerkeSikker digital leiekontrakt
  • SjekkmerkeAll betaling håndteres trygt
  • SjekkmerkeIngen skjulte avgifter

Et tjenestegebyr på 4,98 % per måned tilkommer. Tjenesten leveres i samarbeid med Qasa

Nøkkelinfo

Primærrom
31 m²
Boligtype
Leilighet
Soverom
1
Leieperiode
01.10.2026

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Møblert
Balkong/Terrasse
Bredbåndstilknytning
Fellesvaskeri
Heis
Ingen gjenboere
Rolig
Turterreng

Beskrivelse

Koselig 1(2)-roms leilighet i Ammerudhellinga 74 leies ut fra 01.10.2026 for langtidsleie. Noe tidligere overtakelse kan diskuteres om ønskelig. Leiligheten er på 32 kvm og har i tillegg en romslig, innglasset balkong på rundt 10 kvm. Den ligger i høy førsteetasje og vender ut mot hyggelig grøntområde.

Leiligheten passer perfekt for en person eller for et par. Den leies ut møblert med unntak av balkongen, som kan møbleres av leietaker etter ønske.

Om leiligheten:
- Kjøkken med hvitevarer, mikrobølgeovn, god skapplass og ekstra benkeplass via trancherbord.
- Koselig stue med behagelig sofa og hyggelig spiseområde
- Alkove med dobbeltseng, sengen har også lagringsplass under
- Garderobe med rikelig hylle- og skuffeplass takket være ELFA-innredning som er nøye tilpasset plassen.
- Stor vestvendt balkong som vender ut mot hyggelig grøntområde. Balkongen er innglasset og kan derfor brukes store deler av året.
- Lyst og pent bad fra 2011
- Liten vaskemaskin på kjøkkenet i tillegg til romslig fellesvaskeri i underetasjen.
- Kjellerbod

Husleien inkluderer fibernett med høy hastighet, varmtvann og fyring - helt topp for hjemmekontor eller lune vinterkvelder hjemme!

Leiligheten ligger i rolige omgivelser på Ammerud mer Nordmarka som nærmeste nabo. Bydelssenter på Grorud med tilgang på butikker og hyggelige kafeer. Fem minutter gangavstand til t-banestasjon (t-bane 4,5), hvor t-banen tar 22 minutter til Jernbanetorget. Åtte minutter til busstasjon med tilgang på 31-bussen som går hele døgnet.

Leier ut for minimum ni måneder, med tre måneders oppsigelsestid etter seks måneder. Det er en fordel om du har referanser.

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Profilinfo

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode474623469
Sist endret26. aug. 2026 01:03

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.