Servitør - Oslo
- Søknadsfrist Snarest
- Arbeidsspråk Norsk, Engelsk
- Sektor Privat
- Antall stillinger 50 stillinger
RA Hospitality søker servitører for spennende oppdrag i Oslo!
🍽️ Vi søker engasjerte servitører til spennende oppdrag i Oslo! 🍷
Er du en serviceinnstilt og energisk person som trives i et hektisk miljø, og som liker at ingen arbeidsdager er helt like? Da vil vi gjerne høre fra deg!
Som servitør hos oss blir du en del av et profesjonelt og inkluderende team som leverer førsteklasses service til restauranter, hoteller og events over hele Oslo.
Vi ser etter deg som brenner for god gjestebehandling og som alltid møter folk med et smil. Vi har spesielt behov for deg med erfaring fra banketter, selskaper og større firmaarrangementer. Erfaring fra à la carte er et stort pluss, men det aller viktigste er at du er komfortabel med å håndtere høyt tempo og store grupper med glans.
Dette er midt i blinken for deg som elsker varierte arbeidsoppgaver og stadig nye arbeidsmiljøer. Siden du vil ha tett kontakt med både gjester og ulike oppdragsgivere, er det avgjørende at du kommuniserer godt på engelsk, norsk eller eller et annet skandinavisk språk.
Vi ser etter deg som:
🌟 Har erfaring fra servicebransjen (litt eller mye – alt hjelper!)
🌟 Er utadvendt, blid og alltid imøtekommende
🌟 Har et glimt i øyet og et ekte ønske om å yte det lille ekstra
🌟 Trives med å tilpasse deg nye kollegaer og ulike arbeidssteder
🌟 Kommuniserer flytende på norsk
🌟 Kan og vil jobbe kvelder og helger
Hva får du hos oss?
💥 Full fleksibilitet til å styre egen vaktliste og tilgjengelighet
💥 Et sprudlende og inkluderende arbeidsmiljø
💥 Verdifull erfaring fra noen av Oslos mest spennende lokasjoner
💥 Konkurransedyktige betingelser
💥 Kollegaer som heier på deg – og som du gleder deg til å treffe på jobb!
Oppstart: Snarest eller etter avtale.
Send oss din CV og en kort tekst om deg selv i dag – vi gleder oss til å høre fra deg!
Ferdigheter
- Engelsk
- Norsk
JobbMatch
Er du en god match for denne stillingen?
JobbMatch ser på erfaringen og egenskapene dine – og sjekker hvor godt du passer.
Om arbeidsgiveren
RA Hospitality er det ledende bemaningsforetaket innen Hotell, Restaurant og Kantine, og har valgt å spesialisere oss for kunne bli best på å bemanne i vår bransje. Vårt kjennetegn er kvalitet og kompetanse, og vi er opptatte av at vi alltid skal bidra til å gjøre våre kunders hverdag lettere. Dette skal vi gjøre ved å tilby fleksible og profesjonelle bemanningstjenester, levert av folk som kan fagfeltet sitt. Våre kollegaer er fleksible og glade i en variert arbeidshverdag, og setter pris på nye utfordringer.
- Antall stillinger: 50
- Sted: Dronningens Gate 8B, 0151 Oslo
- Bransje: Event og arrangementer, Hotell og overnatting, Restaurant, mat og uteliv
- Stillingsfunksjon: Bartender, Hovmester, Servitør
Nøkkelord
Servitør, Bartender, Hovmester, eventpersonal, konsert
Firmaets beliggenhet
Dronningens Gate 8B, 0151 Oslo
Annonseinformasjon
- FINN-kode: 474540017
- Sist endret:
- Org.nr.: 914563569Se på Brønnøysundregistrene(åpnes i ny fane)