Bildegalleri
Utvendig speil til skjermmontering, universalt
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 43 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Godt brukt - Synlig brukt
Utvendig speil til skjermmontering, universalt
Tror det kan benyttes på begge sider.
Mener å huske denne typen ofte ble benyttet på eldre, større japanske biler som Datsun Laurel, Mazda 1500/1800 og Toyota Crown.
Grunnet speilhusets utforming og stil, vil det også passe fint på en amerikansk bil fra ‘60-tallet (tror Mopar biler hadde noe lignende originalt?).
Speilhuset er ca 13,2 cm bredt på toppen, og ca 12,5 cm nederst. Det er ca 8,8 cm høyt på midten.
Foten er ca 13,2 cm lang og ca 2,5 cm bred på det tykkeste.
Armen er ca 11,5 cm fra senter av festet i speilhuset til bunnen av foten.
Krommen er i tålig pen stand.
Produsentmerket er ukjent for meg, det er en E, deretter en pil som peker oppover (nærmest som en stående‘høy spenning-pil’, motsatt N) deretter en B (se siste bildet).
Selve speilglasset er i (meget) pen stand (noen få små ‘sorte’ prikker helt øverst til venstre mot ‘skyggen’).
Speilhuset er også (meget) pent (har endel bittesmå nupper, disse er ikke særlig fremtredende)
Krommen på festearmen og foten er i (meget) pen stand (armen har noen små nupper, disse synes heller ikke spesielt godt).
Pakning til å ha mellom speilet og skjermen mangler, den har jeg dessverre ikke.
Kan sendes, det forutsetter forhåndsbetaling der kjøper dekker porto/fraktkostnader i tillegg til annonsert pris.
Alternativt kan det hentes mot kontant oppgjør (eller Vipps).
Avtale om overlevering på Ekeberg-markedet fredag 18. eller lørdag 19. september kan inngås mot 50% forskuddsbetaling.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 9.9.2026 kl. 23:59 ・ FINN-kode: 474387142




