Bildegalleri
Antikk Royal Worcester porselen skål / fat – ca. 1883-1888
Til salgs
Frakt fra 39 kr + Trygg betaling 98 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Nydelig og sjelden antikk porselenskål/fat fra den berømte engelske fabrikken Royal Worcester, produsert på slutten av 1880-tallet (ca. 1883–1888).
Dette unike samleobjektet representerer den ettertraktede Aesthetic Movement-perioden, som var sterkt inspirert av japansk kunst og asymmetrisk design (Japonisme).
Detaljer om objektet:
• Form: Elegant, organisk og bølgeformet (bladformet/leaf-shaped) med en vakker, håndmalt gullkant.
• Motiv: Delikat og detaljert håndmalt dekorasjon med hageblomster i myke pastelltoner, kombinert med et sjarmerende motiv av en sommerfugl• som gir komposisjonen en herlig letthet.
• Merking: Stemplet på undersiden med det klassiske grønne Royal Worcester-merket med krone. I tillegg har den malerens originale, håndskrevne signatur i rødt ("W / 28").
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 18.10.2026 kl. 09:19 ・ FINN-kode: 474297554
