Bildegalleri
Viking Ultra 2.0 / str 25
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Godt brukt - Synlig brukt
Passform: Liten i størrelsen
Skostørrelse: 25
Merke: Viking
Kjønn: Unisex
Materiale: Andre materialer
Viking vinterstøvler. Slitt i toppen men det har ikke noe å si for bruken/vanntettheten.
Sålestørrelse 17 cm
Jeg har flere sko og barneklær til salgs. Ta gjerne en kikk og lag en pakke om ønskelig. Jeg har fri frakt på små pakker fram til november 😄
Om støvlene:
Viking Ultra 2.0 er en moderne vintersko laget av et høyt teknisk PU-materiale. Den er laget for å holde føttene dine gode og varme under kalde forhold. Skoene er rask å ta av og på, samtidig som de er enkle å rengjøre.
Støvlene er laget av et fleksibelt Polyurethane-materiale, som også kalles Elastopan® og er 100 % PVC-fritt og inneholder millioner av små bobler. Dette er 40 % lettere enn PVC eller gummi, og gir 2,5 ganger mer isolasjon enn tradisjonelle PU-støvler.
Ultra er utstyrt med Viking sin populære nordiske lest, som gir ekstra plass til tærne og sørger for god komfort dagen lang. Den har en tykk PU-såle med store knaster, som gir godt grep på vinterunderlag.
Leverandørinformasjon
Spesifikasjoner
Bruker: Barn
Bruksområde: Øvrig
Isolasjonsmateriale: Ull/syntetisk
Pigger: Nei
Vanntett/vannavvisende: Vannavvisende mm
Overdel: Syntetisk
Membran: No
Mellomsåle: PU
Yttersåle: PU
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 24.8.2026 kl. 15:15 ・ FINN-kode: 473853568
