Bildegalleri
et sjeldent og utgående parfymert såpestykke fra Fragonard, Grasse
Til salgs
Frakt fra 39 kr + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
Fragonard Bigarade Jasmin Savon – 150 g
Selger et sjeldent og utgående parfymert såpestykke fra Fragonard, det franske parfymemerket fra Grasse.
🌿 Fragonard – Le Jardin de Fragonard
🍊 Duft: Bigarade Jasmin
🧼 Parfymert fast såpe (Savon Parfumé)
⚖️ Vekt: 150 g / 5,3 oz
En nydelig klassisk Fragonard-duft med florale og sitrusaktige toner, blant annet bigarade (bitterappelsin), sjasmin og sypress.
⭐ Sjelden / tas ut av produksjon
Dette produktet er spesielt interessant for samlere og Fragonard-entusiaster. Fragonard har opplyst at produksjonen av Bigarade Jasmin-såpen avsluttes, og at den ikke vil være tilgjengelig når det nåværende lageret er utsolgt.
Såpen er derfor ikke en vanlig permanent Fragonard-vare, men en utgående variant som blir vanskeligere å finne.
Et fint alternativ for deg som allerede kjenner og liker Bigarade Jasmin, eller ønsker å sikre deg et ekstra eksemplar før den forsvinner fra markedet
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 17.8.2026 kl. 00:36 ・ FINN-kode: 473599779

