
Bildegalleri
Sort skinnjakke i mykt saueskinn – meget pent brukt
Til salgs
1 900 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Klassisk sort skinnjakke i meget mykt og smidig saueskinn.
Jakken er meget pent brukt og fremstår i svært god stand. Klassisk, feminin modell med krage, glidelås foran og diskrete lommer. Helfôret innvendig.
Skinnet er mykt og behagelig, og jakken har et enkelt og tidløst uttrykk som passer både til bukser, skjørt og kjole.
Merkeetiketten er dessverre klippet bort. Jakken er opprinnelig fra et kjent merke, men siden jeg ikke lenger husker hvilket, selges den uten oppgitt merke.
Detaljer:
Ekte saueskinn
Farge: sort
Helfôret
Glidelås foran
Meget pent brukt
Lengde: ca. 55 cm målt fra skulder til nederste kant
Størrelsesmerket er fjernet. regner med 38/40. Flere mål kan oppgis ved behov.
Prøving og kjøp:
Jakken kan prøves etter avtale før kjøp. På grunn av jakkens delikate skinn og høye kvalitet sendes den ikke ut kun for prøving.
Ved kjøp regnes salget som endelig, og jakken tas ikke i retur. Jeg anbefaler derfor at mål og størrelse kontrolleres nøye før kjøp. Flere mål kan oppgis ved behov.
Kun seriøse henvendelser, takk.
Kan sendes mot proto, eller henting etter avtale.
Kontakt via SMS foretrekkes.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 14.8.2026 kl. 21:22 ・ FINN-kode: 473323979



