Bildegalleri
Flott triptyk / 3 unike tresnitt av Trine Lindheim – «Hun & Han» (Innrammet)
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 204 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Selger tre utrolig vakre, profesjonelt innrammede tresnitt av den anerkjente norske kunstneren Trine Lindheim (f. 1957). Bildene utgjør et nydelig triptyk (en tredelt bildeserie) med stiliserte menneskefigurer i maritime, blågrønne og delikate lyseblå nyanser.
Trine Lindheim er kjent for å utnytte treets naturlige strukturer, sprekker og årringer direkte i grafikken, noe som gir motivene en fantastisk dybde og relieff-lignende taktilitet.
Detaljer om kunstverkene:
- Kunstner: Trine Lindheim (utdannet ved Statens Kunstakademi, representert ved en rekke gallerier)
- Teknikk: Flerfarget tresnitt på plate / grafikkInnramming: Profesjonelt montert i tidsriktige, lyse sveverammer (skyggerammer) som fremhever kunstverkets dybde.
- Ytre rammemål: Ca. 24,5 cm bredde x 34,5 cm høyde per bilde. Total bredde montert på vegg blir ca. 75–80 cm avhengig av mellomrom.
Spesifikasjoner per bilde (fra venstre mot høyre):
- Bilde I: Tittel: «Hun & Han» | År: 2004 | Opplag: 29/50 | Signert på baksiden.
- Bilde II (Senter): År: 2003 | Opplag: 5/50 | Signert på baksiden.
- Bilde III: Tittel: «Hun & Han» | År: 2004 | Opplag: 21/50 | Signert på baksiden.
Alle bildene er i meget god stand uten skader på verken grafikk eller rammer. Det er montert solid opphengstråd på baksiden av samtlige, så de er klare til å henges rett på veggen.
Selges fortrinnsvis samlet som et triptyk da de harmonerer perfekt sammen. Kan hentes hos meg på Kjelsås i Oslo, eller sendes trygt og godt pakket.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 13.8.2026 kl. 12:30 ・ FINN-kode: 473150453


