Bildegalleri
Breitling Airwolf
Til salgs
Frakt fra 109 kr + Trygg betaling 273 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Godt brukt - Synlig brukt
Merke: Breitling
Kjønn: Herre
Selger en Breitling Airwolf i rustfritt stål med original Breitling-lenke. En tøff og karakteristisk modell fra Breitling Professional-serien, med kombinasjon av analog og digital visning.
Klokken ble kjøpt ny i Norge i 2010 og kommer med svært komplett dokumentasjon og tilbehør.
Følger med:
* Original Breitling-boks (noe slitt)
* Garantibevis/warranty certificate
* COSC chronometer-sertifikat
* Original Airwolf-bruksanvisning
* Slide Rule Instructions
* Breitling slide rule
* Original kjøpskvittering
* Original Breitling stållenke
Klokken er 16 år gammel og det er hairlines samt normal bruksslitasje på lenke, lås og bezel, slik bildene viser.
Den kan derfor ha godt av litt kjærlighet, for eksempel en grundig rengjøring og eventuell kosmetisk oppfriskning dersom ny eier ønsker det. Jeg har bevisst ikke forsøkt å polere den opp før salg.
Til gjengjeld får man en flott Breitling med mye karakter og komplett historikk med original boks, papirer og kjøpskvittering.
Modell: Breitling Airwolf
Referanse: A78363
Urverk: Breitling SuperQuartz, analog/digital
Materiale: Rustfritt stål
Lenke: Original Breitling stållenk
Tilbehør: Full set som avbildet
Selges som den er og slik den fremstår på bildene. Flere bilder kan sendes ved interesse.
Kan sendes på kjøpers regning og risiko, eller overleveres etter avtale i Lillestrøm området. Jobber på Fornebu, så det er mulig med overlevering på veien dit også.
Send gjerne melding for en hyggelig klokke-prat!
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 19.8.2026 kl. 12:28 ・ FINN-kode: 473116848
