Bildegalleri
Figgjo Daisy – Terrin med lokk | Turi-design🌼
Til salgs
Frakt fra 69 kr + Trygg betaling 112 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Merke: Figgjo
Flott vintage terrin/serveringsbolle fra Figgjo Flint i det ikoniske Daisy-serviset, designet av Turi Gramstad Oliver.
Klassisk 60/70-talls norsk design med de karakteristiske hvite og oransje blomstene mot blå bakgrunn. En dekorativ og ettertraktet del som er fin både til bruk og som samlerobjekt.
Terrinen fremstår i svært pen vintage stand. Ingen krakkelering og mønsteret er klart og fint. Det er et lite nag/skår på undersiden av lokket samt litt brun misfarging på kanten under lokket og en liten flekk på innsiden av terrinen – se bilder. Dette er lite synlig når lokket er på.
Mål: ca. 18 cm diameter og 9 cm høy uten lokk.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 12.8.2026 kl. 17:24 ・ FINN-kode: 473074000

