
Bildegalleri
Brudekjole med blomsterblonder og glitter
Til salgs
Frakt fra 179 kr + Trygg betaling 210 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Størrelse: L
Materiale: Polyester
Farge: Hvit
Selger en NYDELIG brudekjole brukt 1 gang.
Kjolen passer til L-Xl og kanskje også til en M. Den har både glidelås og snøring i ryggen.
Jeg bruker ca str C i BH, men måtte legge til en klisterpute inni for å holde damerne på plass.
Kjolen er sydd til mine mål. Jeg er 161cm høy og smårund i kantene. Likevel vil jeg tro den er passe både til noen som er større og lengre og noen som er mindre enn meg.
Den er helt magisk og har lekre skuldre som en kan velge om man vil ha på skuldrene eller om man ønsker dem hengende ned. Armene er jeg ganske sikker på at man kan putte inn i kjolen om man ikke ønsker å ha lange armer på.
Du er velkommen til å prøve kjolen som befinner seg i Skjetnemarkvegen 56B eller jeg sender den til deg.
Den er ikke renset. Ingenting er sølt på kjolen, men den er noe møkkete under og så vidt nederst på kanten.
Kjolepose medfølger.
Pris kan diskuteres.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 12.8.2026 kl. 14:55 ・ FINN-kode: 473055066






