Bildegalleri
Vintage mink
Til salgs
Frakt fra 109 kr + Trygg betaling 73 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Beskrivelse av varen
Størrelse: M
Type: Annet yttertøy
Materiale: Pels
Farge: Brun
Hvis du bor i Oslo, skal alle tingene stå på en stand på det gule hus, flagship store fra 25.09 til 09.10
Hei! Ryddet på loftet til bestemoren min, og fant noen nydelige minkplagg, mest sansynlig kjøpt mellom 1960-1980-tallet. Siden den er så gammel, har den ingen kvittering, som betyr at jeg ikke vet hvor den er fra eller hva den er laget av, men mink vet jeg at den er (i hvertfall i følge henne).
Den har signifikante store hull ved armhulene, men dette påvirker ikke jakken på yttersiden, bare det dobbeltinnlegget av stoff, dermed tipper jeg at den er relativt enkel å sy igjen.
Siden det ikke står noe slags informasjon på jakken, vet jeg heller ikke akkurat hvilken størrelse det er. Jeg er en L/XL, og den var relativt trang over armene men fikk den på meg, og den var greide ikke å lukke den, derfor ville jeg sagt at den er en S/M?
Nå som høsten kommer og kaldere tider er nære, er et plagg som dette nydelig. Bestemoren min selv var veldig glad i disse.
Send melding hvis du har noen spørsmål.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 25.9.2026 kl. 12:42 ・ FINN-kode: 473007174
