
Bildegalleri
Loafers/mokkasiner fra Pavement
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 78 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Skostørrelse: 42
Merke: Pavement
Type: Mokkasiner og båtsko
Materiale: Lær
Selger et par loafers fra danske Pavement som er håndlaget i Portugal.
Disse er kjøpt sommeren 2026, og kun brukt et par ganger så de er så gode som ny. Selger de siden jeg skjønner at jeg ikke kommer til å bruke de nok, har andre par som blir brukt mer.
Klassiske, myke loafers i mykt skinn. Gode og komfortable på, og ikke minst lette. Føles ut som tøfler.
100% lær (kun gummisåle, resten lær), og håndlaget i Portugal som nevnt tidligere.
Ny pris: 2095,-
Sender med posten, PostNord eller HeltHjem. Kan også hentes på Bjølsen.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 11.8.2026 kl. 20:10 ・ FINN-kode: 472766498

