Bildegalleri
NY iiS Woodling Viola kjole str. M – himmelblå – lapp på
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 73 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
Størrelse: M
Type: Hverdagskjole
Materiale: Bomull
Farge: Blå
Nydelig Viola-kjole fra norske iiS Woodling, helt ubrukt med original lapp fortsatt på.
Myk og deilig strikket kvalitet i en lekker, lys himmelblå farge. Kjolen har en avslappet overdel med vide/dolman-ermer, lange smale ermer og bred ribbestrikket linning i livet. Skjørtet faller løst og fint derfra – en veldig behagelig kjole som samtidig ser gjennomført ut.
Kvaliteten er ekstra deilig med 78 % økologisk bomull og 4 % cashmere, samt nylon og stretch.
Modell: Viola
Farge: Himmelblå
Størrelse: M
Tilstand: Ny med tags / aldri brukt
Veiledende pris: 1.599 kr
En super kjole til både jobb og fritid – fin med sneakers eller loafers til hverdags, og enkel å pynte opp med boots, smykker og en blazer.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 9.8.2026 kl. 20:36 ・ FINN-kode: 472730623

