Bildegalleri
Puma sneakers joggesko str 42 blå (vintage)
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 51 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Skostørrelse: 42
Merke: Puma
Type: Sneakers/ joggesko
Materiale: Stoff
Blå Puma sneakers i str 42 med hvite lisser og såle. Myk kordfløyel stoff med klassisk Puma-stripe på siden.
Skoene koster 1000 kroner nye nå, selger skoene for en billig penge. Skoene er brukt maks 10 ganger, har ingen bruksmerker og ser nesten helt nye ut.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 9.8.2026 kl. 17:03 ・ FINN-kode: 472690359



