
Bildegalleri
Romantisk brudekjole
Til salgs
11 000 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Størrelse: 40
Farge: Hvit
Romantisk stroppløs kjole med stort blondemønster, diskret glitter og slep. Knapper i ryggen som skjuler glidelås. A-siluett, sweetheart-utringning og avrundet utrigning i ryggen. 3 hemper for å feste slepet opp bak i tillegg til en til å ha på tommel/håndledd, slik at man kan danse.
Merke: Maggie Sottero. Modellnavn: Hattie Lane. Farge: Ivory.
Kjøpt hos Belle Amie i Bergen august 2025.
Kom opprinnelig med dyp V-utringning som er sydd inn, og kan sys ut igjen. Ble bestilt i str 42, og sydd inn til ca str 38 (i brudekjole-størrelser). Lagt opp. Trykk-knapper for spagetthi-stropper som kan tas av og på ved behov følger med (jeg trengte ikke disse, men hadde de for sikkerhets skyld).
Mine mål: Byste 100 cm, smaleste midje 86 cm, største magemål 92 cm. Høyde 173.
Vakkert, enkelt slør på 3 m selges også: Poirier S12-300/1/SOFT, nypris 2000. Se egen Tise-annonse for denne!
Nydelig kjole som jeg håper noen andre også kan blir glad i! Jeg syns blondemønsteret er spesielt vakkert, og perfekt mengde glitter.
Både kjole og slør er profesjonelt renset.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 9.8.2026 kl. 17:29 ・ FINN-kode: 472690138

