Bildegalleri
Nydelig asiatisk kurti tunika med gullbroderier og perler – Fri frakt!!
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 54 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Passform: Normal i størrelsen
Størrelse: M
Type: Kjole til spesiell anledning
Materiale: Satin
Farge: Beige
Nydelig asiatisk kurti tunika med gullbroderier og perler – Fri frakt!!
Nydelig og elegant sør-asiatisk kurti / tunikakjole i en delikat bronse- og gullfarget nyanse. Plagget har et vakkert, glinsende stoff i satengutførelse som faller pent.
Ermene er et syn i seg selv, dekorert med forseggjorte gullbroderier, paljetter og perler på et transparent mesh-stoff. I front finner du en rad med detaljerte, hule metallknapper i gull som gir et eksklusivt preg.
Dette er et unikt og vakkert plagg trolig kjøpt på et marked i utlandet, noe som betyr at du får et antrekk ikke alle andre har. Da det ikke er noen størrelseslapp i plagget, anslås den til å tilsvare en størrelse Small (S) til en slank Medium (M) for dame. Se nøyaktige mål nedenfor for perfekt passform. Den er perfekt til bryllup, høytider, festlige anledninger, Eid eller formelle selskaper der du ønsker det lille ekstra.
Nøyaktige mål (målt flatt):Brystvidde: Ca. 46 cm (fra armhule til armhule)Lengde: Ca. 85 cm (målt fra skulder/krage og helt ned). Se de to siste bildene.for hvordan mål er tatt.
Plagget forsvarer denne verdien på grunn av de forseggjorte, håndsydde detaljene, unike knappene og det luksuriøse uttrykket.
Tilstandsbeskrivelse:
Plagget fremstår som helt nytt og tror aldri min datter brukte det etter kjøp. Fremstår som nytt. Siden den har ligget oppbevart i en skuff, er den noe rynkete på bildene, men dette retter seg helt fint ut etter en skånsom vask eller ved å henge den opp litt. Ingen synlige merker, slitasje eller mangler så vidt jeg kan se. Legger ved mange gode bilder så du kan verifisere dette.
📦 Frakt & Henting 🚛
Jeg spanderer fraktkostnaden om du bruker «fiks ferdig» i annonsen – frakten er med andre ord allerede bakt rett inn i salgsprisen!
🏠 Henting og samfrakt:
Kan gjerne hentes etter avtale hjemme hos meg i Stavanger (Madlamark). Ta gjerne en titt på de andre annonsene mine også! Du må mer enn gjerne plukke med deg flere ting samtidig om du ønsker å hente, eller vi kan enkelt kombinere flere kjøp i én og samme pakke (samfrakt) så du svarer både tid og penger.
Søkeord:
kurti, kurta, tunika, asiatisk, pakistansk, indisk, kaftan, festdrakt, selskapskjole, eid, ramadan, bryllup, bollywood, tradisjonell, etnisk, gullbroderi, perler, paljetter, sateng, silke, bronse, gull, metallknapper, eksklusiv, høytid, fest, selskap, selskapsantrekk, unika, design, brodert, detaljert, elegant, finnklær, dameklær, festklær, sommerkjole, festtunika, luksus, asiatiskmote, klesmote, pentbrukt, unik, håndsøm, festfin, selskapsklær, stavanger, madla, rogaland
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 9.8.2026 kl. 15:53 ・ FINN-kode: 472673336


