
Bildegalleri
Brudekjole Justin Alexander – Gwinn (XS)
Til salgs
Frakt fra 123 kr + Trygg betaling 280 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Størrelse: XS
Farge: Hvit
Selger verdens fineste brudekjole fra Justin Alexander. Håper noen andre kan få like stor glede av denne kjolen som jeg har hatt!
Modellen heter Gwinn og er kjøpt hos Anna Johnson i Lillestrøm. Kjolen er i størrelse XS og er kun brukt under vielsen og middagen, da jeg skiftet til en annen kjole før festen. Kjolen er nyrenset og klar for en ny brud.
Kjolen er tilpasset hos skredder og lagt opp til meg som er 160 cm høy. Jeg brukte sko med ca. 7 cm hælhøyde, og kjolen gikk da helt ned til bakken.
Modellen kommer opprinnelig uten stropper, men jeg fikk sydd off shoulder-stropper hos skredder av stoffet som ble til overs da kjolen ble lagt opp. Stroppene festes med trykknapper og kan enkelt tas av og på, slik at kjolen kan brukes både med og uten stropper.
Kjolen kan prøves på Grefsen i Oslo.
Pris: 15 000 kr.
Et 3 meter langt slør med blondekant kan følge med for 700 kr ekstra.
Se flere bilder og informasjon om modellen hos Anna Johnson: https://annajohnson.no/products/brudekjole-gwinn-1
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 17.8.2026 kl. 12:59 ・ FINN-kode: 472660169



