Bildegalleri
Marokkansk skinnbelte med mynter
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 64 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Kjønn: Dame
Unikt marokkansk belte i nydelig mykt skinn, kjøpt i en kul butikk i Berkeley, USA på 90-tallet. Svart skinn med stor rund messingspenne. Har mange hemper med mynter og også mynter langs kanten. Myntene er av kobber og messing og er fra hele verden.
Det gjør seg ekstremt godt som et lavtsittende hoftebelte over en kjole, skjørt eller en jeans, men kan også styles i midjen. Et skikkelig statement-plagg som garantert gir antrekket det lille ekstra.
Det er litt grønt som må pusses bort fra noen av myntene. Jeg har aldri pusset det. Total lengde er 117 cm. Fra starten av hullene som lukker det, og til enden av beltespenna, er det 82 cm. Beltet er veldig spesielt, men aldri brukt. Jeg har liksom ikke følt at det passer til min klesstil. Kom gjerne og se på det om du er usikker.
Søkeord: Marokko, myntbelte, marokkansk belte, bohem belte, boho chic, sort skinnbelte, svart belte, hoftebelte, midjebelte, festivalbelte, statement belte, vintage stil, etnisk belte, sigøynerstil, gypsy, bellydance belte, magedans belte.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 6.10.2026 kl. 07:07 ・ FINN-kode: 472642505

