Bildegalleri
Håndmalt afrikansk frisørskilt – «Ladies First» – Swahili folkekunst. Bud?
Til salgs
Frakt fra 69 kr + Trygg betaling 133 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Håndmalt - et unikt objekt utenom det vanlige!
Disse type skilt har et høyere prisnivå internasjonalt - men selges rimeligere hos meg ettersom jeg ikke ønsker sende til utlandet
Dekorativt, håndmalt afrikansk frisørskilt med fire ulike frisyrer og teksten «Ladies First».
Frisyrene er merket Hakuna Matata, Lady Cut, Mambo Poa og Afro. Uttrykkene Hakuna Matata og Mambo/Poa er swahili og gir skiltet en tydelig tilknytning til Øst-Afrika.
Slike håndmalte skilt har tradisjonelt vært brukt av frisører og barbersalonger for å vise kundene forskjellige frisyrer.
Malt på en tynn plate med oppheng av flettet naturfiber. Noe slitasje og bruksspor, se bilder.
Mål: ca. 40,5 × 30,2 cm.
Pakkestørrelse: «Liten pluss»
Det er lov å gi bud :)
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 11.8.2026 kl. 08:26 ・ FINN-kode: 472614480

