Bildegalleri
Swims og Scandinavian Edition
Til salgs
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Størrelse: M
Merke: SWIMS
Type: Jakke
Materiale: Polyester
Farge: Svart
Ei Swims Grenoble jakke. Halv lang modell. Str M mørke blå og en grønn Scandinavian Edition grønn str L selges til god pris. Jakkene er veldig lite brukt og framstår som nesten ny. Jeg er 178 cm og ca 80kg. Ny pris er henholdsvis 7000 og 2500kr. Selges helst samlet for minstepris 5000kr. Ved flere interessenter selges de til høystbydende.
Swims jakka er foret, så perfekt for høst/vår og delvis vinter. Scandinavian Edition er tynn, og tåler mye regn.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 9.8.2026 kl. 07:17 ・ FINN-kode: 472583067

