
Bildegalleri
Besøkshjem søkes
Til salgs
100 kr
Beskrivelse av varen
Alder: 4 år eller eldre
Hei
Mitt navn er Luna og er en finsk lapphund på 8 år.jeg er veldig snill og rolig og elsker kos(får aldri nokk) å vil helst få kos hele dagen. Men jeg hører etter når matmor sier at det er nokk mas om kos og går fint og legger meg ned. Begrunn av endret livssituasjon er min matmor ofte ute på reise når hun ikke har barna og jeg søker da en trygg og god plass å være mens matmor ikke er hjemme. Kanskje dere vil ha en hund men ikke føler dere vil ha det ansvaret med å eie et dyr så er dette perfekt da matmor står for alt av utstyr og mat mens dere får mye kos og selskap. Jeg bor i Stavanger så det må ikke være så langt fra hjemme. Om du lurer på mer om meg så bare send en melding til matmor så forteller hun deg alt du trenger å vite.
Min matmor vil gjerne bli kjent med dere først for å vite om jeg kommer til å være trygg hos dere. Hun er litt hønemor 🙈😅
Min andre annonse ble slettet, aner ikke hvorfor men tok nå på selges(men er snakk om pass annen hver uke så ser etter flere besøkshjem som hun kan føle seg trygg i)
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 8.8.2026 kl. 21:19 ・ FINN-kode: 472573631
