Bildegalleri
Hjemmestrikket genser
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 90 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
Passform: Liten i størrelsen
Størrelse: M
Type: Genser
Materiale: Alpakkaull
Farge: Flerfarget
Det har vært en regnfull sommer på Vestlandet og enda et restegarn prosjekt er fullført 🤩. Skappel Holzweiler med tilpasninger 😆
Strikket i drops alpaca silk: beige, hvit og grønn. Genseren veier nesten ingenting og er god og varm og klørfri.
Vil passe en som bruker s og m. Jeg er 169 og bruker str 38/40.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 9.8.2026 kl. 23:49 ・ FINN-kode: 472509451


