Bildegalleri
Part Two Eivor kjole str XS
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 40 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Passform: Stor i størrelsen
Størrelse: XS
Merke: Part Two
Type: Hverdagskjole
Materiale: Bomull
Eivor kjole i nydelig dyp burgunder. Glidelås hele veien foran. Liten krave så kjolen blir litt skjortekjole med god vidde og et feminint preg. Lett rynket ved skuldrene. Ermlengde til rett over håndledd. Myk fløyel med stretch. Lommer i begge sider. Lengde til rett over knær på meg som er 163. Part Two har romslige størrelser så jeg gikk ned en størrelse til 34. Er vanligvis en liten S med smale skuldre. Fargen er litt dypere enn bildene viser, bildet med kraven viser den best. For flere bilder av kjolemodellen sjekk GetInspired sine nettsider.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 9.8.2026 kl. 08:19 ・ FINN-kode: 472476172


