Bildegalleri
Ciga Design Z-Series Hunter SOM NY
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 197 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Kjønn: Herre
Selger et utrolig tøft og mekanisk kunstverk av en klokke: en Ciga Design Z-Series Hunter i den populære "Carbon"-fargen (en matt, mørk gråfarge som gir et rått titanium-utseende).Klokken fremstår som ny uten synlige bruksmerker eller slitasje. Den selges som en full pakke med alt av original dokumentasjon og den ikoniske esken utformet som en bok. I tillegg følger det med en ekstra original Ciga Design gummireim, slik at du enkelt kan bytte stil mellom den tøffe stållenken og den sporty gummiremmen.
Ciga Design er et prisvinnende og innovativt urmerke som har tatt klokkeverdenen med storm. De ble blant annet historiske som det aller første kinesiske merket til å vinne en pris under den prestisjetunge klokkeutstillingen Grand Prix d'Horlogerie de Genève (GPHG). Merket er kjent for sitt futuristiske, dristige "skeleton"-design og kompromissløse byggekvalitet i forhold til prisen.
Om klokken og designet:Z-Hunter har et unikt, tredelt oktagonalt tonneau-formet design. Den har ingen tradisjonell urskive; i stedet beskyttes det råe urverket av et ripesikkert safirglass, noe som gir et spektakulært innsyn til de mekaniske tannhjulene fra både forsiden og baksiden (Double-sided skeleton). De mørke broene i Carbon-versjonen matcher urkassen perfekt og gir en fantastisk dybdefølelse. Visere og detaljer har kraftig selvlysende materiale (lume).
Spesifikasjoner:
Modell: Ciga Design Z-Series Hunter (Carbon)
Urkasse: 43 mm x 48 mm, tykkelse 12,1 mm (Tonneau-form som ligger utrolig behagelig på håndleddet)
Materiale: Robust 316L rustfritt stål med slitesterk DLC-coating (Diamond-Like Carbon)
Urverk: Ciga Design in-house kaliber CD-07 automatisk urverk (høyfrekvent 28 800 vph, 24 juveler)
Gangreserve: Ca. 40 timerGlass:
Buet, ripesikkert safirglass på forsiden og bak
Vanntetthet: 30 meter / 3 ATM (tåler vanlig hverdagsbruk/sprut)
Lenke og ekstra original gummireim medfølger
Pris 4500kr
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 7.8.2026 kl. 17:38 ・ FINN-kode: 472418903



