
Bildegalleri
Klassiske ankelstøvletter i skinn – Made in Italy
Til salgs
Frakt fra 69 kr + Trygg betaling 46 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Skostørrelse: 39
Merke: Mango
Type: Støvler
Materiale: Lær
Selger et par veldig fine og klassiske svarte ankelstøvletter / skoletter i ekte skinn. Støvlettene er produsert i Italia, noe som gjenspeiles i den gode håndverk- og skinnkvaliteten.
Skoene har en feminin, spiss tå og en stabil, mellomhøy blokkhæl som gjør dem behagelige å gå med. De har funksjonell gulllfarget glidelås på begge sider av ankelen, noe som gjør dem praktiske å ta på. Robust gummisåle under som gir godt grep.
Skoene er brukt og har normale bruksmerker (hovedsakelig litt overfladisk slitasje helt foran på tuppene og noen skraper på hælene – se egne nærbilder). Alle glidelåsene fungerer helt utmerket, og skinnet har holdt seg mykt og pent. Med litt svart skokrem eller lærbalsam vil tuppene og hælene se nesten som nye ut igjen!
Kan hentes hos meg eller sendes mot at kjøper betaler frakt.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 7.8.2026 kl. 16:49 ・ FINN-kode: 472415698


