Bildegalleri
Vintage skinnpumps fra Leonardo Toscana
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 43 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Skostørrelse: 40
Type: Hæler
Materiale: Semsket skinn
Selger et par nydelige, klassiske vintage pumps fra Leonardo Toscana i størrelse 40 ½. Skoene er produsert i Italia og holder meget høy kvalitet.
De har overdel i ekte semsket skinn, spiss tåform og et stilig design med to tynne remmer over vristen. Remmene er pyntet med elegante spenner/detaljer i gull og sort. Innvendig såle og fôr er i lyst, mykt skinn som gjør dem behagelige å ha på. De har en stødig, medium høy hæl.
Skoene er pent og lite brukt. Det semskede skinnet har kun noen minimale, naturlige merker etter lagring, men de fremstår i veldig god og flott stand!
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 6.8.2026 kl. 22:51 ・ FINN-kode: 472338022

