Bildegalleri
Nydelig vintage pelskåpe fra Sigurd Iversen Drammen – Som ny!
Til salgs
Frakt fra 109 kr + Trygg betaling 189 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Passform: Normal i størrelsen
Størrelse: L
Type: Annet yttertøy
Materiale: Pels
Farge: Flerfarget
Selger en utrolig flott og unik helfigurs pelskåpe fra den tradisjonsrike pelshandleren Sigurd Iversen i Drammen.Kåpen skiller seg ut med et fantastisk ombré- / graderingsdesign, hvor fargen glir sømløst fra en varm rødbrun tone øverst til en dyp mørkebrun/sort farge nederst. Den har et klassisk snitt med en elegant stående krage, flotte detaljer på ermene og lukkes med solide pelshemper og en dekorativ spenne i halsen. Kåpen fremstår som ubrukt og er i sjelden god stand til å være vintage.Ingen slitasje, hull eller skader (både pels og innerfôr er helt intakt).Pelsen røyter overhodet ikke og læret er mykt og fint (ikke stivt).Har utelukkende vært lagret i et temperert, tørt rom innendørs. Royk- og dyrefritt hjem. Størrelse M/L
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 5.8.2026 kl. 19:03 ・ FINN-kode: 472176009


