Bildegalleri
Bilde 1
(1/15)
Pall med diverse el-verktøy - Dewalt kapp-/gjærsag, Makita sirkelsag, parkettsag
Til salgs
Beskrivelse
Dette objektet selges på nettauksjon hos Auksjonen.no. Vennligst oppgi auksjonsnummer 616590 ved kontakt med oss.
For mer informasjon eller for å registrere bud kan du trykke på knappen "Kjøp i nettbutikk".
-----------
Om dette objektet:
Diverse el-verktøy - Dewalt kapp-/gjærsag, Makita sirkelsag, parkettsager og lasereInnhold:
- Dewalt DW712N-QS kapp-/gjærsag med 2 stk ekstra sagblader (Bosch Optiline Ø216x2,0x30 mm 48T og gultannet blad)
- Makita 5704R sirkelsag i koffert (Ø190 mm, 230 V, 1200 W, 4900 rpm)
- 2 stk vegg-/parkettsager
- 2 stk laserwater / lasernivåer i kofferter med stativ
Spesifikasjoner Dewalt DW712N-QS:
- Effekt: 1600 W, 230 V
- Sagblad: Ø216 mm
- Turtall: 5400 rpm
- Kuttedybde maks: 70 mm
- Made in Italy
Spesifikasjoner Makita 5704R:
- Effekt: 1200 W, 230 V
- Sagblad: Ø190 mm
- Turtall: 4900 rpm
- Made in United Kingdom (2011)
Fungerer
For mer informasjon om objektet og budgivning besøk vår nettside Auksjonen.no - Norges største nettauksjon.
Objektet selges på nettauksjon på siden www.auksjonen.no, for direkte link til objektet trykk på linken "Gå til denne auksjonen" som finnes under "Nyttige lenker".
Bedrifter og privatpersoner kan selge hos Auksjonen.no. Les mer på https://info.auksjonen.no/selge-hos-oss.
Om Auksjonen.no:
Auksjonen.no er Norges største nettauksjon for kjøp og salg av maskiner, kjøretøy og utstyr.
Vårt hovedkontor er i Tønsberg, og vi har totalt 140 ansatte.
Det siste året er mer enn 50 000 objekter solgt på auksjonen.no. Vi har daglig rundt 55.000 besøk på vårt nettsted, og mer enn 5 000 nye registrerte brukere hver måned.
Vi ønsker å skape en smidig, trygg og enkel opplevelse for både kjøper og selger. Når maskiner, kjøretøy og utstyr selges gjennom oss har vi system, rutiner og erfaring som sikrer nettopp dette.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Beliggenhet
| FINN-kode | 472137111 |
|---|---|
| Sist endret | 5.8.2026 kl. 14:10 |




























