Bildegalleri
Jacob Cohën denimjakke Str 50.
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 197 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
Passform: Normal i størrelsen
Størrelse: M
Merke: Jacob Cohën
Type: Jakke
Materiale: Denim
Farge: Blå
Selger en Jacob Cohën jeansjakke jeg kjøpte på lagersalg i Italia. Den er splitter ny med lapp på, kun prøvd på foran speilet – aldri brukt ute.
Betalte ca. 5000,- for den, selger nå for 4499,-. Nypris ligger fra 7-10k når du i det hele tatt får tak i en, siden Jacob Cohën-jakker er ganske sjeldne å finne – spesielt helt nye som denne.
Klassisk mørk denim med kontrastsømmer og de karakteristiske knappene fra merket. Passer supert til jeans, både fra Cohën selv og andre merker. Perfekt nå i sommer og enda bedre når høsten kommer.
Størrelse: Str 50, tilsvarer en M eller veldig liten L. Passer godt i armene, men er noe trang i kroppen – blir for liten til å ha noe under. Grunnen til salg er at jeg (193 cm, ~86 kg) rett og slett er litt for stor for den.
Mål (flatmål):
• Skulderbredde: ca 47 cm
• Bryst: ca 52.5 cm
• Lengde: ca 68 cm
• Ermelengde: ca 68 cm
Kan sendes mot porto, eller hentes!
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 4.8.2026 kl. 16:39 ・ FINN-kode: 472024422

