Bildegalleri
Longines herreklokke stål med lenke
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 269 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Merke: Longines
Kjønn: Herre
Selger min Longines Spirit 37 mm med den flotte champagnefargede skiven. Dette er en elegant og allsidig klokke som passer like godt til hverdags som til dress, og 37 mm-størrelsen sitter som støpt på de fleste håndledd.
Klokken ble kjøpt ny i 2025, og jeg er andre eier. Den er komplett med boks og papirer og fortsatt gyldig garanti.
Tilstand
Klokken er i meget god stand. Den har kun noen få hairlines på claspen (som jeg har forsøkt å vise så godt som mulig på bildene), i tillegg til enkelte svært små og nesten usynlige hairlines ellers, som naturlig følger av forsiktig bruk.
Urverk
Klokken drives av Longines sitt L888-verk med ca. 72 timers gangreserve og er COSC-sertifisert kronometer. Min erfaring er at den går svært presist – omtrent ±1 sekund per døgn ved normal bruk, altså bedre enn COSC-kravene.
Klokken er pent behandlet og fungerer akkurat slik den skal. Denne klokken varer deg livet ut!
Ta gjerne kontakt dersom du har spørsmål eller ønsker flere bilder. Seriøse bud vurderes.
År: 2025
Ref: L3.410.4.63.6
Vanntett: 10 ATM/100 Meter
Urverk: L888.4
Stand: Litt hairlines er det da den er brukt
Diamter: 37mm
Lug with: 19mm
Krone: Push/pull med logo
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 4.8.2026 kl. 15:16 ・ FINN-kode: 472009414

