Bildegalleri
Lauma Poga signert bilde med fiskemotiv i ramme
Til salgs
Frakt fra 109 kr + Trygg betaling 73 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Lauma Poga 1995". Lauma er et tradisjonelt og unikt latvisk kvinnenavn (opprinnelig navnet på en skogsfe eller nymfe i latvisk mytologi), noe som sterkt indikerer at maleriet er laget av en kunstner fra Latvia, eller med tette bånd til de baltiske landene.Akvarellen bærer preg av den klassiske, dyktige akvarelltradisjonen som står sterkt i Øst-Europa og Baltikum.
I Latvia er det en svært lang og anerkjent tradisjon for akvarellmaleri (vandens dažai/akvarelis). På 1980- og 1990-tallet, rett etter Latvias løsrivelse fra Sovjetunionen, blomstret kunstmarkedet. Mange dyktige baltiske kunstnere solgte verkene sine til vestlige turister, eller stilte ut i Norden (spesielt Sverige og Norge) via kulturutvekslinger. Stilrent oppsett med profesjonell passepartout indikerer at bildet enten er kjøpt på en galleriutstilling, eller rammet inn etter at det kom til Norge.
Bilde er kjøpt i Litauen
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 13.8.2026 kl. 16:37 ・ FINN-kode: 471992122


