Bildegalleri
Bitt av basillen og fått Sabeltann feber?
Til salgs
100 kr
Vi sender da en melding fra deg til selger om at du vil bruke Fiks ferdig for å kjøpe denne varen.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Må fikses - Noen mangler/ødelagte deler
Her i huset har Sabeltann feberen herjet for fult! Ungen her ble ganske hard rammet av basillen og det har vært ville fekte kamper, tokter med den sorte dame, plyndringer og skattejakter. 🏴 ☠️ ⚔️
I feber rus har vi gått bananas på diverse sjapper i Sabeltanns verden etter utstyr og merch. Sett i etterpåklokskapens lys har det gått opp for oss at kaptein Sabeltann driver med heleri virksomhet og at vi har kjøpt plyndret tyvegods som gull, diamanter og edelstener av den mest beryktede og fryktede mann på de 7 hav! Vi har til og med gått så langt at vi har kledd ut ungen kliss lik både skurken selv, langemann, Pinky, Ravn og Mirjam. Ved Sunniva gikk vist grensen.
Men jeg syntes ikke lengden på feberen står helt i stil med de ørten tusen vi har svidd av, som nå ligger i lomma på Sabeltann (evt Terje Formo).
Nå er x- røveren vår smittet av et annet virus og har fått Mark Robers vitenskaps eksperimenter på hjernen. Nå holder det vist ikke lenger å dra til Kjuttaviga på shopping. Mark Rober holder nemmelig til i USA og import er ingen rimelig deal. Røveren min har nå byttet drømme yrke, og håper det finnes noen andre røvere der ute som trenger uniform, utstyr til tokt eller selveste sorte dame til seilas.
Han trenger nemmelig finansiering til "iikke gjør dette hjemme" stunt i stedet. 🧑 🔬🤯⚗️💣
Som en ekte sjørøver han en gang var, har han brukt uniform og våpen ganske uvørent. Det har fått hard medfart i kamp og tokt. Han havnet blant annet i en fekte kamp så heftig at gull belegget ble flærret av sverdet. Det positive er at alt glitteret nå ligger klint nedi teppene våre, så det trenger ikke dere nye eiere å frykte for. Men det finnes vel ikke noe kulere en å se ut som en røver som har vært uten en vinternatt før?!?!
Jeg må si at jeg er imponert over kvaliteten! Både pistoler og sverd er utført i ekte plæstikk fentæstikk, og er enda klar for nye eventyr!
Det har gått opp for min sønn at plyndring =stjeling. Nå vil han gjøre opp for sjørøver virksomheten han tidligere har bedrevet og vil heller gi en å ta! Dersom han får solgt Sabeltanns gull og stasj, vil han i tillegg til å bruke penger på importvarer også støtte "hjelp oss å hjelpe".
Varene selges som de står.
Se bilder for pris og tilstand. Meld om hva du ønsker å kjøpe, så oppretter jeg fiks ferdig frakt.
Hiv ohoi, gå planken og hopp i havet🏴 ☠️⚔️
Størrelse på kostyme:
🏴 ☠️ Kaptein Sabeltann uniform str 3 år solgt
🏴 ☠️Langemann (relativt ny) str 3/4 (stor) solgt
🏴 ☠️ Langemann shabby str 4/5 solgt
🏴 ☠️Mirjam av Gral str 120 6-8 år
🏴 ☠️Pinky bukse str 100
🏴 ☠️Pinky bukse str 110 solgt
🏴 ☠️ Pinky skorte og skaut solgt.
🏴 ☠️Pinky bukse str 6år
🏴 ☠️ Kaptein Sabeltann skjorte str 140
🏴 ☠️Ravn kostyme str 120
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 9.8.2026 kl. 20:09 ・ FINN-kode: 471916608

