Bildegalleri
H&M sommerkjole M flerfarget viskose
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Må fikses - Noen mangler/ødelagte deler
Passform: Normal i størrelsen
Størrelse: M
Merke: H&M
Type: Sommerkjole
Materiale: Viskose
Farge: Flerfarget
Sommerkjole fra H&M i str M, i myk viskose med hvit bunn og blått blomstermønster. Har lange ermer, knapper foran og knytebelte i livet.
Kjolen er bare brukt en gang den har 2 rifter i stoffet se bilder. Jeg så ikke dette mulig den er kjøpt slik .
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 3.8.2026 kl. 09:57 ・ FINN-kode: 471847933

