Bildegalleri
Gammel bærplukker i tre med fin patina
Til salgs
Frakt fra 69 kr + Trygg betaling 43 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Sjarmerende, eldre bærplukker laget i tre og metall.
Et flott stykke norsk brukshistorie med solid trehåndtak, trekasse og metalltenner foran.
Bærplukkeren er i fin gammel stand, men har naturlige aldersspor, slitasje, misfarging og noe overflaterust på metallet. Dette gir den en autentisk og dekorativ patina. Se bildene for nærmere vurdering av tilstanden.
Fin som dekorasjon på hytta, i et landlig kjøkken, en butikk eller sammen med andre gamle bruks- og landbruksredskaper. Kan også egne seg som rekvisitt.
Mål:
25 cm lang, 12,5 cm bred og ca 12,5 cm høy.
Se også mine andre annonser, jeg samsender gjerne.
gammel bærplukker, bærplukker i tre, blåbærplukker, tyttebærplukker, antikk redskap, gammelt redskap, bonderedskap, landlig interiør, hyttedekor, norsk brukshistorie, trearbeid, vintage, retro, patina, samlerobjekt, rekvisitt.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 2.8.2026 kl. 22:02 ・ FINN-kode: 471779531


