Bildegalleri
Klokkepakke: Vintage dameklokker (Omega, Tissot, Certina)
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 197 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Selger en flott samling av eldre vintage dameklokker og et perlekjede samlet. Perfekt for samlere, entusiaster eller de som liker retro smykker og mekaniske ur.
Pakken inneholder:
Omega De Ville Quartz:
Elegant, to-tonet vintage dameklokke med mørk, mønstret urskive og romertall. Sveitsisk quartz-urverk (referanse 19-003085). Trenger nytt batteri.
Tissot (Sølvfarget):
Klassisk vintage dameur med integrert mesh-lenke fra 70-/80-tallet.
Tissot Quartz (Gullfarget):
Flott retro dameklokke i gullfarget utførelse med mesh-lenke. Trenger nytt batteri.
Certina (1965):
Mekanisk opptrekksur med gullfarget kasse (20 mikron doublé) og fleksibel lenke. Produsert i 1965 (serienr. 5906927).
Alt selges samlet som objekter «som de er», da klokkene har ligget lagret en stund og kan trenge nye batterier eller en rens for å tikke optimalt.
Kan hentes i Vestfold eller sendes trygt i posten mot at kjøper betaler frakt (Norgespakke med sporing).
Prisantydning: 5500,- kr for alt samlet.
Arvegods
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 8.8.2026 kl. 10:45 ・ FINN-kode: 471768740

