Bildegalleri
Minn Kota Endura C2 30 Freshwater Transom Mounted Trolling Motor
Til salgs
Frakt fra 109 kr + Trygg betaling 90 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
1. Teleskophåndtak:
Endura har et ergonomisk teleskophåndtak som kan trekkes ut 15 cm (6 tommer), noe som gir komfortabel og enkel styring.
2. Lever Lock-feste:
Enduras Lever Lock-feste gir en svært solid montering som er sterkere enn tradisjonelle fester. Spesielle komposittmaterialer motstår bøying, deformasjon og UV-skader.
3. Tilt Twist-styrehåndtak:
Enduras Tilt Twist-styrehåndtak har et naturlig ergonomisk grep som gir optimal kontroll over både hastighet og styring.
4. 5 hastigheter:
Med 5 hastigheter fremover og 3 hastigheter bakover gir Endura-motoren deg full kontroll over båten.
5. Uforgjengelig komposittaksel:
Komposittakselen med høy styrke er sterkere enn stål i forhold til vekt. Den er praktisk talt uknuselig og bøyer seg ved støt før den går tilbake til sin opprinnelige posisjon. Den vil ikke brekke, bøyes permanent eller korrodere. Derfor er MinnKota den eneste produsenten som tilbyr livstidsgaranti på akselen til sine trollingmotorer.
6. Kraftig, stillegående drift:
Med ekstra store viklinger og kommutatorer som leder bort varme, gir MinnKota-motoren kjøligere drift, lengre batteritid og økt levetid på motoren. MinnKotas unike lagersystem reduserer friksjon og minimerer støy som kan skremme fisk.
Spesifikasjoner
Maks skyvekraft: 30 lbs
Spenning: 12 V
Aksellengde: 30 tommer (76 cm)
Feste: Lever Lock-feste
Hastigheter: 5 fremover / 3 bakover
Kontroll: Teleskophåndtak
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 6.8.2026 kl. 13:52 ・ FINN-kode: 471768331

