Bildegalleri
Glommens og Laagens Brukseierforening Bind III 1968–1993 (1995)
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Selger et pent eksemplar av Glommens og Laagens Brukseierforening Bind III 1968–1993, utgitt i 1995.
Boken gir en omfattende og flott dokumentasjon over vassdragsreguleringer, flommer og konsesjonssaker i Glomma- og Lågenvassdraget i denne perioden. Dette er et ideelt oppslagsverk og samlerobjekt for de som er interessert i lokalhistorie, vannkraftutbygging eller norsk industri- og næringshistorie.
Fakta og detaljer:
Tittel: Glommens og Laagens Brukseierforening Bind III 1968–1993
Utgitt: 1995
ISBN: 82-993758-0-0
Format: Hardback (21,5 x 29 cm)
Sideantall: 316 sider
Tilstand: Nesten som ny
Pris og levering:
Pris: 150
Levering: Sendes gjerne med Fiks ferdig.
Ta kontakt dersom du har spørsmål eller ønsker å kjøpe!
Søkeord: glomma, lågen, brukseierforening, lokalhistorie, vannkraft, vassdrag, konsesjon, flom, faglitteratur, historiebok, samlerobjekt
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 1.8.2026 kl. 22:16 ・ FINN-kode: 471680203





