Bildegalleri
Anime figurer samling - Hatsune Miku og venner med spennende frisyrer
Til salgs
1 500 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Urovekkende mengder Hatsune Miku og vennene hennes som tilsynelatende "ikke er norske lenger" ifølge sønnen vår, hvis samling dette tilhørte før han kalte meg "sjalu fordi rompa di er kringle mens min er basert". Underlig utsagn men med en klar konsekvens, også kalt den siste dråpen.
Det skal visst være mye Hatsune Miku med en ganske stor garderobe (wow!), samt noe fra en slags Bibel-serie, i tillegg til noen det står "Cowboy Bebop" på (men dette er ikke noen cowboyer jeg kjenner igjen verken fra Bonanza eller Clint Eastwood-filmer (dog mannen ligner litt på Keanu Reeves fra Matrix).
Har store mengder bobleplast så pakker alt inn forsiktig, men legger ved en obs noen milde skrapemerker samt at knottene under Hatsune Miku på badeferie har brukket av, men kan lett fikses med superlim vil jeg tro (denne ble dasket i ren frustrasjon da Norge tapte kvartfinalen, men landet heldigvis mykt i sofaen).
Vanskelig å si hva dette er verdt, men tydeligvis har store mengder av studielånet gått til samlingen over årene til tross for kronisk "dårlig råd", så setter en pris som forhåpentligvis kan dekke en terapitime eller to. Kanskje til og med noe til og med litt til BSU så fremtidige plastvenner kan samles under et annet tak.
Selges helst samlet men er ikke fremmed for enkeltseng så lenge kjøper kan presisere f.eks "hun i sort skidrakt med to par briller men null nese".
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 2.8.2026 kl. 17:25 ・ FINN-kode: 471614260


