Bildegalleri
illy FrancisFrancis X7.1 espressomaskin – rød, komplett med originaleske
Til salgs
Frakt fra 109 kr + Trygg betaling 53 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
illy FrancisFrancis X7.1 «Metodo Iperespresso» – rød.
Maskinen er nylig kjørt renseprogram og er klar til bruk.
Tilstand: Pent brukt, med unntak av noen skrammer på platen. Testet og fungerer som den skal – både brygging og damp/melkeskumming.
Dette følger med:
• Maskinen (rød med kromdetaljer)
• Melkemugge i stål
• Portafilter/kapselholder
• Dryppbrett og dryppgitter
• Dampstav med Pannarello-hylse (komplett)
• Originaleske med innlegg
X7.1 er designet av den italienske arkitekten Luca Trazzi og har det karakteristiske retro-designet med rund form og krom. Bruker illys egne iperEspresso-kapsler, som fås kjøpt på nett og i utvalgte butikker. Integrert dampstav for cappuccino og latte.
Selges fordi den ikke blir brukt.
Kan også hentes i Bergen.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 5.8.2026 kl. 15:19 ・ FINN-kode: 471602524

