Bildegalleri
Theodor Olsens Eftf. 925S sølvbrosje – Modernistisk norsk design
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 89 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Hovedmateriale/stein: Sølv
Elegant og sjelden brosje i ekte 925S sølv fra den anerkjente norske sølvprodusenten Theodor Olsens Eftf.
Brosjen har et karakteristisk modernistisk og organisk formspråk inspirert av naturens strukturer – et uttrykk som gjorde norsk sølvdesign internasjonalt kjent på 1960- og 1970-tallet. Et flott samleobjekt for entusiaster av skandinavisk design og signerte sølvsmykker.
Detaljer:
• Produsent: Theodor Olsens Eftf.
• Materiale: 925S sølv
• Vekt: 14 g
• Mål: 4,5 × 3,5 cm
Brosjen er i meget god vintage stand med vakker naturlig patina og normale bruksspor etter alder.
Et dekorativt og ettertraktet smykke som passer både til bruk og som et verdifullt samleobjekt.
Kan sendes godt emballert eller hentes etter avtale.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 29.7.2026 kl. 21:23 ・ FINN-kode: 471335067

