Bildegalleri
Musto Offshore Dame/ Unisex Sett gull str. S
Til salgs
Frakt fra 69 kr + Trygg betaling 257 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Komplett sett Dame/ Unisex str. S kun brukt litt på en liten seiltur fremstår som ganske nytt selv med litt bruks flekker for aldri vært i vask.
Denne modell er veldig vanskelig å få tak i på verdens markedet og beste kvalitet.
Var umulig oppdrive en dame bukse så herre bukse fungerer fint som sett uansett i seg selv. Selger dette sett for har flere andre sett å kombinasjoner.
Musto Jakke med gull å mørke felt på sidene og ryggen. Har høy krage, hette, glidelås med klaff og store lommer foran str. 8 UK EUR 36.
Musto Bukse Unisex (herre) gull farge str. XS EUR 46 US 36
BR2 har en offshore-seiler i alle. Med Mustos nye hardcore BR2 Performance-stoff, som gir eksepsjonell vanntett beskyttelse på 30 000 mm. Denne buksen holder deg helt tørr og er designet for intense og hyppige, men kortvarige offshore-seilekspedisjoner.
FUNKSJONENE:
Justerbar nederkant
Forsterkningsstoff på sete og knær
Justerbar midje
Håndvarmerlommer på brystet
Cargo-lommer
PLEIE: Lukk kardborrelåsene før vask,Lukk glidelåsene før vask,Ikke stryk på trykk,Ikke bruk tøymykner,Bruk flytende vaskemiddel,Ikke bruk biologisk vaskemiddel,Vask med lignende farger
Med Mustos nye, ekstremt slitesterke «BR2 Performance»-stoff, som ikke bare gir 30k/15k vanntett beskyttelse, men også er utstyrt med vår helt nye, slitesterke DWR-behandling, «LDWR» – en langvarig DWR-behandling utviklet med PFC-fri kjemi, med en mye høyere motstand mot slitasje i våt tilstand, slik at stoffet holder seg tørrere lenger. Med designelementer hentet fra den ikoniske HPX-modellen, som den nye sprutbeskyttelsen og en innovativ krage- og hettekonstruksjon, er BR2 Offshore Jacket 2.0 mer vanntett og pustende og gir eksepsjonell beskyttelse til sjøs uten å legge til vekt og volum eller gå på bekostning av komforten.
DETALJENE:
BR2 Offshore vanntett materiale 30k/15k
Ny tokomponentmembran som kombinerer hydrofil og mikroporøs teknologi
Spume guard som kan legges bort
Artikulerte ermer
Dobbel stormbeskyttelse
Lommer til å varme hendene på brystet og hoften
Vannavvisende lommeåpning med innfelt D-ring
Nye prismatiske refleksdesign
HI-VIZ fullt justerbar, sammenleggbar hette
Yttermateriale: 100 % polyamid – Fôr: 100 % polyamid – Fôr 2: 100 % polyester.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 25.9.2026 kl. 18:59 ・ FINN-kode: 471318196

