Bildegalleri
Vintage Dirndl/oktoberfest kjole
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 95 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Størrelse: S
Type: Kjole til spesiell anledning
Materiale: Satin
Farge: Svart
Vintage, tysk Dirndl 2 delt kjole fra 70 tallet i sateng og fløyel med broderi og fløyelsbånd. Livvidde 72 cm, så tilsvarende small. Jeg kan sende med mørk grønt silkebånd til å knyte igjen livstykket med.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 28.7.2026 kl. 23:22 ・ FINN-kode: 471212287

