
Bildegalleri
Tidens Tegn 30. august 1933 – original avis – panserskipet Tordenskjold
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Selger en original utgave av Tidens Tegn fra onsdag 30. august 1933 (nr. 200).
Et flott historisk tidsdokument fra mellomkrigstiden, med en dramatisk forside om den alvorlige skyteulykken om bord på panserskipet Tordenskjold, hvor tre personer mistet livet.
Forsiden omtaler blant annet:
Skyteulykken på panserskipet Tordenskjold
3 omkomne, 3 hardt skadde og 6 lettere skadde
Kong Haakons deltagelse i begravelsen
Innenriks- og utenriksnyheter fra 1933
Avisen inneholder også:
Originale annonser fra 1933
Radio- og kinoprogram
Børs- og næringsliv
Føljetonger og kulturstoff
Eiendoms- og stillingsannonser
Tilstand: Normal aldersslitasje med gulning, bretter og enkelte rifter. Fremstår som et fint samlerobjekt og et spennende historisk dokument. Se bilder for nærmere vurdering.
Sjekk ut min profil for flere blader og magasiner
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 28.7.2026 kl. 11:55 ・ FINN-kode: 471148682






