Bildegalleri
Håndlaget,crazyquiltet og håndbrodert putetrekk
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 40 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
Lengde: 45 cm
Bredde: 45 cm
Koselig crazyquiltet putetrekk,håndlaget av meg😊 Sydd sammen av matchende stofflapper i bomull,viskose og lin og håndbrodert lavendel med plantefarget ull brodergarn fra DMC. Stoffene er fra Selfmade.Putetrekket måler 45x45 cm og du kan bruke innerpute str.45x45 cm( butikker som Kid,Princess og Jysk selger denne str) eller du kan bruke en pute på 50x50 cm. På bildene har jeg brukt en pute fra Ikea på 50x50 cm. Kremmerhuset,Ikea mfl selger denne str på innerputer. Bakstykket er med glidelås😊 Trekket kan vaskes på 30˚ . Trekket er nylaget og » ferskt»😊 Se gjerne de andre annonsene mine med flere håndlagede tekstiler,som vesker,håndbroderte capser,bøttehatter,veggtepper,div håndbroderte og sublimerte klær ,bilder mm.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 27.7.2026 kl. 21:25 ・ FINN-kode: 470936978

