Bildegalleri
Mesh-topp med broderi, fugler blomster. Trend, vintage, retro
Til salgs
Frakt fra 38 kr + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Størrelse: M
Merke: Cubus
Type: Genser
Farge: Svart
Svart mesh-topp/genser fra Cubus med fargerike broderier av fugler og blomster. Den har lange, gjennomsiktige ermer og et fint, prikkete mønster (point d'esprit) i stoffet.
Som ny, ikke synlig brukt.
Størrelse M, men vil du ha den mer tettsittende kan den nok passe opptil en XL :)
Kan møtes i Drammen (er i Oslo til og fra, men holder dessverre ikke av ting frem tills dess, men kan betales på forskudd for å sikre seg) eller så kan det sendes med posten/helthjem/postnord, men du betaler frakten. Mulig å få plass med mer enn en ting i pakke hvis du finner fler ting jeg selger, lettest er å ta kontakt først :)
MvH Johanna
Goth, lolita, gotisk, gothic, emo, dracula, vampyr, vampire, high fashion, dark, cosplay, sexy, sexig, fantasy, cyber, rave, punk, metal, alternativ, darkwave, vintage, retro, trykk, gjennomsiktig, lips, love, kjærlighet, valentine, genser, dots, birds, fargerik, trend, mote, unik
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 25.7.2026 kl. 16:12 ・ FINN-kode: 470750421

